Chałka dyniowa

Jedna zupa - dwie historie [KONKURS]


Zdarza mi się gotować jedną zupę na dwa sposoby. Pomidorowa bywa jednocześnie z ryżem i z makaronem, barszcz z kołdunami i uszkami, barszcz ukraiński z ziemniakami i z fasolką... Hitem jest cebulowa z grzankami i cebulowa bez cebuli (odcedzona na życzenie synka, który nie lubi cebuli w zupie). A jak wy radzicie sobie z różnymi gustami i jak przygotowujecie wasze zupy?
Zapraszam was do konkursu "Jedna zupa - dwie historie" organizowanego przez Iglotex S.A. z marką "Proste historie". Nagrody dla zwycięzców funduje firma Russell Hobbs.

Tym razem konkurs nie jest trudny. Trzeba:
 • Przygotować dwie odsłony jednej zupy na bazie produktów "Proste Historie". Eksperymenty, innowacje i magia kuchenna mile widziane!
 • Zapisać przepisy na obie zupy
 • Zamieścić zdjęcia zup wraz z przepisami w konkursowej aplikacji
 • Opowiedzieć dla kogo ugotowaliście obie zupy

Organizatorzy konkursu na zgłoszenia konkursowe czekają do 7 lutego do godz. 23.50. Zgłaszajcie wasze zupy tutaj: Aplikacja konkursowa

Można wygrać bardzo przyjemny sprzęt od Russell Hobbs. Pierwszą nagrodą dla autora najciekawszej zupy z podwójną historią jest Multicooker, nagrody dodatkowe to 4 zestawy młynków do soli i pieprzu.
Nagrodą dla przepisu i historii, który zdobędzie najwięcej głosów internautów jest Aura Mix&Go Pro.Zapraszam was do zabawy i trzymam kciuki! Powodzenia!


Komentarze

 1. no to mam zagwozdkę co tutaj wymyślić - bo dla kogo to już wiem ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. a gdzie można zakupić te mrożonki?

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam je w ladach chłodniczych w dużych supermarketach jak np. Carrefour.

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że nie tylko mój link nie działa. :< Buuu, ciekawe co dalej...

  OdpowiedzUsuń
 5. I jak wam poszło? Proste Historie opublikowały już listę zwycięzców na swoim facebooku: https://www.facebook.com/prostehistorie/

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza