Smaki Chorwacji: Cedevita i Vegeta

Faszerujemy 2014!


Na straganach i w ogródkach rozrastają się już błyszczące cukinie, kosmiczne patisony, ogóraski, kabaczki, dojrzewają papryki... 
Lato to najlepszy czas, by faszerować warzywa, a może nawet owoce. Kabaczki, cukinie, papryki, cebule, pieczarki czekają, by je napełnić pysznym farszem. Może ryżem, może mięsem, może innymi warzywami? Podzielcie się swoimi przepisami.

Akcja Faszerujemy 2014! potrwa od 31 lipca do 24 sierpnia. W tych dniach publikujcie na Waszych blogach przepisy z faszerowanymi warzywami i owocami w rolach głównych.

To moja pierwsza akcja, więc tym bardziej czekam na wasze przepisy. Zapraszam do udziału!

Akcja odbywa się na Durszlaku i na Mikserze. Jeśli ktoś nie ma bloga na tych agregatorach zawsze może zostawić swoje propozycje faszerowanych potraw w komentarzach do tej akcji.

Po jej zakończeniu zrobię podsumowanie zbierając wszystkie przepisy.
W akcji mogą wziąć udział przepisy zamieszczone tylko w czasie trwania akcji oraz mające w notce z przepisem aktywny banner akcji lub link do niej.


Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.
<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/faszerujemy-2014"><img src="http://durszlak.pl/system/campaign/banner/1021/embed_m6lG68K5UxxB1b3pIJzCgRJuS0NjKwzz.jpg" alt="Faszerujemy 2014!"></a>
Faszerujemy 2014!

Komentarze